"Enter"a basıp içeriğe geçin

MANPOWER’dan İK Yöneticilerine Yaşam Enerjisi

Hilton’da gerçekleştirilen 12. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nde Konuk Evi sponsoru olarak büyük ilgi toplayan MANPOWER, fuar etkinlikleri kapsamında yöneticilere REIKI konusunda bilgiler verdi.

Seçme yerleştirme ve dönemsel personel tedariki konusunda dünya lideri olan MANPOWER, PERYÖN tarafından düzenlenen 12. Ulusal İnsan Yönetimi Kongresi’nin Konuk Evi sponsorluğunu üstlendi. Konukların fuar sırasında dinlenebilmeleri ve sohbet edebilmeleri için, son derece şık bir cafe konseptinde tasarlanan MANPOWER Konuk Evi’nde, Dr. Pınar Tuzlalı’nın REIKI sunumu büyük ilgi gördü.

İnsan kaynakları yöneticilerine yönelik özel sunumda, insanın içinde bulunan yaşam enerjisini, günlük hayatın her alanında kullanabilmesi ve iş ortamındaki faydaları anlatıldı. Dr. Pınar Tuzlalı, İK yöneticilerinin ve tüm şirket çalışanlarının şirket içinde yaşadıkları, farklı sebeplerden beslenen kötü enerjilerinin REIKI yoluyla pozitife döndürülebileceğini örneklerle açıkladı. İşyerinde olumlu bir atmosfer yaratmak konusunda sorumluluk sahibi olan İK yöneticilerine bu metodla, çok daha pozitif sonuçlar alabileceklerini önerdi.

MANPOWER Genel Müdürü Ebru Coş bu etkinlikle ilgili şu bilgileri paylaştı; “İK yöneticileri her yıl bu tip organizasyonlarda biraraya geliyor ve bilgiyi paylaşıyor. Biz de bu paylaşım sırasında, kendilerini dinleyebilecekleri, iyi hissedebilecekleri ve içlerindeki enerjiyi farkedebilecekleri özel bir alan yaratmak istedik. Gerek günlük yaşamda gerekse kurumsal yaşamda hepimizin pozitif enerjiye ihtiyacı var ve ihtiyacımız olan enerji aslında içimizde… Bu bilgiyi paylaşarak fuar alanında özel bir aktivite yapmayı amaçladık ve çok olumlu tepkiler aldık. Çünkü insanlar, kimi zaman iş stresinden kurtularak kendileriyle ilgili özel birşeyler yapmanın ihtiyacını duyuyorlar.”

MANPOWER Konuk Evi, konukların büyük ilgisiyle iki gün boyunca REIKI sunumlarına evsahipliği yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir